Vet Zone Veteriner Kliniğinde, Evcil hayvanlarınız için Aşılama, Kuaför, Pansiyon, Dahiliye, Doğum ve Cerrahi müdahale hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Nöbetçi Acil Veteriner Kliniğimiz Hakkında

ONLAR EN İYİ ARKADAŞLARIMIZDIR.


Veteriner Kliniğimiz 2009 yılında Kadıköy Kozyatağında açılmış olup 10 yıldır aynı yerde sizlere hizmet vermektedir. Evcil hayvanlarınız için Aşılama, Kuaför, Pansiyon, Dahiliye, Doğum ve Cerrahi müdahale hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Vetzone Acil Veteriner Kliniği olarak temel prensibimiz, dostlarınıza sevecen ve yüksek kalitede veterinerlik hizmeti sunmaktır.
Veterinerlerimiz sizin aktardıklarınızdan faydalanarak, dostunuzu sağlık kontrolünden geçirmektedir. Evcil hayvanlarınızın sağlık ihtiyaçları ile daha yakından ilgilenmeniz için, hekimlerimizle her zaman her konuda irtibatta olmanızı öneririz. Bununla birlikte, eğer evinize döndüğünüzde aklınıza takılan herhangi bir şey olursa, Vetzone veteriner kliniğimizi aramanızdan mutluluk duyacağımızı hatırlatmak isteriz.
Evcil hayvanınızın acil veya genel bir ameliyata ihtiyacı olduğu durumlarda, yetkili veteriner hekimlerimiz ve iyi eğitilmiş personelimiz, modern cerrahi bölümümüzde operasyonu gerçekleştireceklerdir. Kliniğimiz, dostunuza en mükemmel ilgiyi göstermek amacıyla son teknolojileri kullanmaktadır.

Hakkımızda ne diyorlar

DOSTLARINIZ HASTALIKLARINI ANLATAMAZLAR